HAKKIMIZDA
Türkiye’nin önde gelen zayıf akım kablo üreticilerinden olan Kastro Kablo, ürettiği yüksek kalite kablolar ile farklı sektörlerdeki birçok uygulamaya hizmet etmekte ve güvenilir çözüm ortağı olarak sektörde öne çıkmaktadır. Hizmet ettiğimiz sektörler kısaca; konut ve ticari inşaat projeleri, altyapı projeleri, Telekom sistemleri, güvenlik sistemleri, ağır sanayi, yenilenebilir enerji projeleri, ulaşım, gemi inşa, maden, otomasyon ve makine sektörü olarak sıralanabilir. Kablo sektöründeki tecrübemiz ve bilgi birikimimiz sayesinde, daima ileri teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen kablolar üreten Kastro Kablo, bu çerçevede müşteri ihtiyaçlarına zamanında ve ekonomik çözümler üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

İstanbul-Kıraç’ta, son teknoloji üretim hatları ve makinelerle donatılmış fabrikamız, zayıf akım konusunda Avrupa’nın en çağdaş üretim tesisleri arasındadır. İleri teknoloji ve çok çeşitli makine parkımız sayesinde, Kastro Kablo olarak sektöre çok geniş bir yelpazedeki ürün gamıyla hizmet etmekteyiz. Ürün grupları arasına Sinyal ve Kumanda Kabloları, Data/Lan, Koaksiyel, Telekominikasyon, Audio/Video, Enstrumantasyon Kabloları, Silikon, Yangına Dayanıklı Kablolar, Solar ve değişik uygulamalara yönelik kablolar vardır.

Kastro Kablo, tecrübeli kadrosu ve AR-GE birimiyle, sürekli yeni ürünler geliştirmeye ve birçok sektöre yönelik değişikçözümler üreterek siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmeye kendini adamıştır. Firma olarak, kalite yönetimi ve araştırma-geliştirmeye verdiğimiz önem sayesinde, çağımızın gerekliliklerine yönelik yeni ürünleri, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretip, kablo sektörüne sunmaya devam edeceğiz.

Kastro Kablo’nun başlıca hedefi, kablo sektörünün öncüsü olarak, uluslararası standartlara uygun yenilikçi ürünler ile geleceğe olan bağlantımızı sağlamaktır.
Kastro Kablo San. Tic. A.Ş.
Çerkezköy O.S.B Karağaç Mah. Fatih Bulvarı No: 30 /J
Kapaklı / Tekirdağ - TÜRKİYE
Tel.: 0282 - 758 23 24 (pbx)
Bizi Takip Edin