HAKKIMIZDA
Türkiye’nin önde gelen zayıf-akım kablo üreticilerinden olan Kastro Kablo, ürettiği yüksek kalite kablolar ile farklı sektörlerdeki birçok uygulamaya hizmet etmekte ve güvenilir çözüm ortağı olarak sektörde öne çıkmaktadır. Hizmet ettiğimiz sektörler kısaca, konut ve ticari inşaat projeleri, altyapı projeleri, tele-kom sistemleri, güvenlik sistemleri, ağır sanayi, yenilenebilir enerji projeleri, ulaşım, gemi inşa, maden, otomasyon ve makine sektörü olarak sıralanabilir. Kablo sektöründeki tecrübemiz ve bilgi birikimimiz sayesinde, daima ileri teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen kablolar üreten Kastro Kablo, bu çerçevede müşteri ihtiyaçlarına zamanında ve ekonomik çözümler üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

İstanbul-Kıraç’ta, son teknoloji üretim hatları ve makinelerle donatılmış fabrikamız, zayıf akım konusunda Avrupa’nın en çağdaş üretim tesisleri arasındadır. İleri teknoloji ve çok çeşitli makine parkımız sayesinde, Kastro Kablo olarak sektöre çok geniş bir yelpazedeki ürün gamıyla hizmet etmekteyiz. Ürün gruplarımız arasında Sinyal & Kumanda kabloları, Data/Lan, Koaksiyel, Telekominikasyon, Audio/Video, Enstrümantasyon, Silikon, Yangına dayanıklı kablolar, Solar ve değişik uygulamalara yönelik özel kablolar vardır.

Kastro Kablo,tecrübeli kadrosu ve A&G birimiyle, sürekli yeni ürünler geliştirmeye ve bir çok sektöre yönelik değişik çözümler üreterek siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmeye kendini adamıştır. Firma olarak, kalite yönetimi ve araştırma-geliştirmeye verdiğimiz önem sayesinde, çağımızın gerekliliklerine yönelik yeni ürünleri, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretip, kablo sektörüne sunmaya devam edeceğiz.

Kastro kablo’nun başlıca hedefi, kablo sektörünün öncüsü olarak, uluslararası standartlara uygun yenilikçi ürünler ile geleceğe olan bağlantımızı sağlamaktır.
Kastro Kablo San. Tic. A.Ş.
Osmangazi Mah. 2647. Sokak No. 27 B1 Kıraç
Esenyurt / İstanbul - TÜRKİYE
Tel.: (0212) - 886 69 07 / 08 / 09
Fax: (0212) - 886 69 05
Bizi Takip Edin