KALİTE POLİTİKASI
Kalite, fiyat, teslimat açısından müşteri memnuniyetini göz önünde tutmak ve bu doğrultuda ulusal ve uluslararası kabul edilmiş değer ve standartlara, çevre ve insan sağlığına uygun kablo üretmek.

Çalışanlarımıza verilecek eğitimlerle kalite bilincini, bilgi ve becerilerini artırmak, böylece sürekli gelişme faaliyetlerine katkıda bulunmalarını sağlamak.

Kaynakları iyileştirmek, kalite, verimlilik ve zamanında teslim şartlarını her aşamada gerçekleştirerek maliyetleri azaltmak ve müşteri şikayetlerini önlemek.

Kastro Kablo San. ve Tic. A.Ş. yönetimi Kalite Yönetim Sisteminin ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 standartlarına uygun, sürekli gelişmeye açık ve düzenli gözden geçirilerek etkinliğinin artırılması için gereken kaynakları tahsis etmek konusunda kararlıdır.

Risk analizleri yapıp devamlılığını da sağlayacaktır. Meydana gelebilecek kaza veya acil durumda iş kazalarını ve çevresel etkileri en aza indirecek tedbirler alacaktır.

Dış sağlayıcı, üretici ve müşteri çözüm ortaklığını gerçekleştirerek, müşterinin ve çalışan personelin firmamıza duyduğu güvenin sürekliliğini sağlayarak kablo sektöründe lider olmak.
Kastro Kablo San. Tic. A.Ş.
Osmangazi Mah. 2647. Sokak No. 27 B1 Kıraç
Esenyurt / İstanbul - TÜRKİYE
Tel.: (0212) - 886 69 07 / 08 / 09
Fax: (0212) - 886 69 05
Bizi Takip Edin