ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKASI
Kastro Kablo tüm operasyonlarında kalite ve kalitenin sürdürülebilirliği için, kalite yönetim sisteminin uygulanması ve geliştirilmesinde uluslararası norm ve standartları baz alır. Yüksek kalite ürün devamlılığı, çalışanların kalite bilincinde artış sağlanması, müşteri memnuniyeti, hata oranları ve firelerde azalma, uygun tedarikçi ve ham madde seçimleri, girdi, üretim ve son kontrollerin etkin olarak yapılmasını sağlamak amacıyla, Kastro Kablo bütün organizasyonlarında ISO 9001:2015 – Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamayı prensip edinmiştir.

Çevreye duyduğumuz hassasiyetten ötürü, üretimin ilk aşamasından tüketiciye sunulmasına kadar her adımda çevresel performansın kontrol edilmesi ve geliştirilmesi açısından, ISO 14001:2015- Çevre Yönetim Sistemi, standartlarını yerine getirmeyi ve hedeflerin etkinliğini geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Kastro Kablo, ISO 45001:2018 sistemini, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatın ışığı altında, üretimde söz konusu riskleri ortadan kaldırarak veya en aza indirerek, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla, kuruluşun genel stratejileriyle ile uyumlu olarak sistematik bir araç olarak kullanır.

Kalite Güvencesi
Kastro Kablo olarak detaylara verdiğimiz önem ve sistematik olarak ürünün tasarımından nihai kullanıcıya ulaşana kadar geçirdiği her aşamada kontrol edilmesi sayesinde, yüksek kalite devamlılığı sağlanmıştır.

Kalite Kontrol
Kastro Kablo, Toplam Kalite Vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, çağımızın beklentilerini aşarak karşılayan, yüksek kalite ve güvenilir ürünleri geliştirip, müşterilerine en uygun şekilde sunmayı hedef edinmiştir. Kullanım şartları ve beklentiler her ne kadar zor olursa olsun, tasarladığımız ve ürettiğimiz kablolar, dünyanın her yerinde en zor koşullarda sorunsuz çalışmaktadır.
Deneyimli Kalite kontrol mühendislerimiz ve son teknoloji cihazlarla donatılmış laboratuvarımız sayesinde, üretimin her aşamasında, hammadde, yarı- mamül ve mamül testlerimiz dünya standartlarına uygun bir şekilde yapılıp, Kastro Kablo markasının güven teminatını oluşturur.

Kastro Kablo San. Tic. A.Ş.
Çerkezköy O.S.B Karağaç Mah. Fatih Bulvarı No: 30 /J
Kapaklı / Tekirdağ - TÜRKİYE
Tel.: 0282 - 758 23 24 (pbx)
Bizi Takip Edin